آشنایی با ما

چرا به آموزش رانندگی نیاز داریم؟

آموزش رانندگی در سطح جهان جزء اصلی ترین مهارت هایی می باشد که فرد با ورود به بزرگسالی باید از آن بهره مند باشد. نیاز به داشتن مهارت رانندگی امن و مطمئن، اهمیت بسیار بالایی دارد. دارا بودن مهارت رانندگی علاوه بر کاهش هزینه های رفت و آمد و بالا رفتن سرعت انجام امور ، سهولت و آسانی در انجام برنامه های روزانه اعم رسیدن به محل کار/ تحصیل و یا رساندن فرزندان به مدرسه و آموزشگاه، انجام خرید های منزل، رسیدن به برنامه های شخصی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. 

اما مهارت رانندگی به خودی خود در زمان هایی که عجله دارید و یا کار ضروری یی پیش می آید جایگاه خود را در زندگی شما نشان می دهد. بنابراین فارغ از اینکه شما هم اکنون صاحب خودروی شخصی می باشید یا خیر،تلاش کنید در اولین فرصت گواهینامه خود را دریافت کرده و با تمرین های مداوم مهارت خود را در این زمینه افزایش دهید. زیرا هرگز نمی توانید پیش بینی کنید که چه زمان به این مهارت نیاز خواهید داشت.

 

 

چرا آموزش های ما بهترین است؟

اگر شما به کیفیت و سرفصل های آموزش رانندگی آموزشگاه ها، توجه نمایید؛ می توانید به راحتی درک کنید که مطالب بسیاری از قلم افتاده و فراموش گردیده است که خود می تواند سبب رانندگی ناامن و پر خطر گردد. مطالبی مانند پارک ال، ورود و خروج در پارکینگ ها، استفاده از آینه های جانبی و آینه وسط، شناخت ابعاد خودرو و…

 

این نکات و مسائل حتما نیاز به آموزش استاندارد و رفع اشکال مداوم دارد و نمی توان گفت که به خودی خود می توانیم آن ها را از طریق تجربه به دست آوریم. عدم توجه به این مساله و کوتاهی در آموزش رانندگی می تواند برای شما و دیگر اعضای جامعه خطر آفرین باشد.

 

سایت آموزش رانندگی آسان، با بهره مندی از بهترین اساتید با تجربه در سطح کشور که به خوبی می توانند نقاط ضعف شما را شناسایی کرده و برای رفع آن ها برنامه ریزی کنند و همچنین نظارت بر نحوه آموزش آن ها، شرایطی را فراهم آورده که بتوانید سریع راننده شوید.

 

قطعا در کنار آموزش های ما تمرین و تکرار نیز اهمیت بسیاری دارد و به روند آموزش شما سرعت می بخشد.

سابقه درخشان ما در زمینه آموزش رانندگی و رفع استرس هنرجویان خود گویای همه چیز است

نظر کارآموزان ما

Slide
خبر خوب که در آزمون شهری قبول شدم

سلام وقتتون بخیر و شادی، متشکرم از فیلم های آموزشی خوب و و مفیدتون
خبر خوب که در آزمون شهری قبول شدم

Slide
علاوه بر مهارت، شهامت رانندگی رو به من یاد دادید.

خانوم توکلی عزیز شما عالی هستی
هر روز بهترین ها رو براتون آرزو می کنم که علاوه بر مهارت، شهامت رانندگی رو به من یاد دادید.

Slide
من بیشتر نکات رو با شما یاد گرفتم

خواستم یه تشکر کنم من بیشتر نکات را با شما یاد گرفتم و آزمون شهر رو دفعه دوم قبول شدم

قبلی
بعدی
Shadow